Borettslag · 856 117 162
Bjørntun Borettslag
47 adresser · 47 andeler · matrikler 0301-176-487, 0301-176-484, 0301-176-488
Andeler
47
Solgt siste år
1
Median pris
4 450 000 kr
Spenn
1 500 000 til 5 550 000 kr
| Andel ↑ | Leilighet | Etasje | Adresse | m² | Salg | Sist solgt | Siste pris |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | — | H1 | Sisikveien 1 | 122 m²Matrikkel | 2 | — | — |
| 2 | — | H1 | Sisikveien 2 | 122 m²Matrikkel | 3 | 25. mai 2009 | 1 900 000 kr |
| 3 | — | H1 | Sisikveien 3 | 112 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 4 | — | H1 | Sisikveien 4 | 122 m²Matrikkel | 2 | 10. des. 2009 | 2 015 000 kr |
| 5 | — | H1 | Sisikveien 5 | 112 m²Matrikkel | 6 | 3. apr. 2020 | 4 660 000 kr |
| 6 | — | H1 | Sisikveien 6 | 131 m²Matrikkel | 5 | 20. apr. 2022 | 2 225 000 kr |
| 7 | — | H1 | Sisikveien 7 | 131 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 8 | — | H1 | Sisikveien 8 | 122 m²Matrikkel | 3 | 18. nov. 2020 | 4 770 000 kr |
| 9 | — | H1 | Sisikveien 9 | 141 m²Matrikkel | 4 | 10. aug. 2015 | 3 510 000 kr |
| 10 | — | H1 | Sisikveien 10 | 131 m²Matrikkel | 3 | 24. feb. 2023 | 4 950 000 kr |
| 11 | — | H1 | Sisikveien 11 | 131 m²Matrikkel | 3 | 26. juni 2023 | 4 670 000 kr |
| 12 | — | H1 | Sisikveien 12 | 131 m²Matrikkel | 4 | 20. jan. 2021 | 4 500 000 kr |
| 13 | — | H1 | Sisikveien 13 | 131 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 14 | — | H1 | Sisikveien 14 | 130 m²Matrikkel | 2 | 14. des. 2011 | 2 500 000 kr |
| 15 | — | H1 | Sisikveien 15 | 130 m²Matrikkel | 2 | 1. sep. 2023 | 4 400 000 kr |
| 16 | — | H1 | Sisikveien 16 | 130 m²Matrikkel | 3 | 11. apr. 2021 | 5 350 000 kr |
| 17 | — | H1 | Sisikveien 17 | 130 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 18 | — | H1 | Sisikveien 18 | 130 m²Matrikkel | 2 | 1. feb. 2019 | 4 662 000 kr |
| 19 | — | H1 | Sisikveien 19 | 130 m²Matrikkel | 2 | 6. nov. 2008 | 2 280 000 kr |
| 20 | — | H1 | Sisikveien 20 | 131 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 21 | — | H1 | Sisikveien 21 | 131 m²Matrikkel | 2 | 13. feb. 2012 | 2 400 000 kr |
| 22 | — | H1 | Sisikveien 22 | 131 m²Matrikkel | 4 | 9. mars 2021 | 2 400 000 kr |
| 23 | — | H1 | Sisikveien 23 | 131 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 24 | — | H1 | Sisikveien 24 | 131 m²Matrikkel | 2 | 26. mars 2007 | 1 500 000 kr |
| 25 | — | H1 | Sisikveien 25 | 131 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 26 | — | H1 | Sisikveien 26 | 127 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 27 | — | H1 | Sisikveien 27 | 128 m²Matrikkel | 5 | 5. sep. 2024 | 4 790 000 kr |
| 28 | — | H1 | Sisikveien 28 | 112 m²Matrikkel | 3 | 14. juni 2021 | 5 150 000 kr |
| 29 | — | H1 | Sisikveien 29 | 112 m²Matrikkel | 2 | 4. juni 2018 | 4 200 000 kr |
| 30 | — | H1 | Sisikveien 30 | 122 m²Matrikkel | 5 | 15. juli 2026 | 5 300 000 kr |
| 31 | — | H1 | Sisikveien 31 | 118 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 32 | H0101 | H1 | Sisikveien 32 | 129 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 33 | H0101 | H1 | Sisikveien 33 | 131 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 34 | H0101 | H1 | Sisikveien 34 | 131 m²Matrikkel | 3 | 17. nov. 2017 | 4 550 000 kr |
| 35 | H0101 | H1 | Sisikveien 35 | 131 m²Matrikkel | 2 | 24. juni 2013 | 2 850 000 kr |
| 36 | H0101 | H1 | Sisikveien 36 | 131 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 37 | — | H1 | Sisikveien 37 | 131 m²Matrikkel | 2 | 9. mars 2009 | 1 885 000 kr |
| 38 | — | H1 | Sisikveien 38 | 130 m²Matrikkel | 4 | 6. aug. 2018 | 4 750 000 kr |
| 39 | — | H1 | Sisikveien 39 | 130 m²Matrikkel | 6 | 1. feb. 2024 | 5 550 000 kr |
| 40 | — | H1 | Sisikveien 40 | 121 m²Matrikkel | 3 | 26. juli 2024 | 3 700 000 kr |
| 41 | — | H1 | Sisikveien 41 | 130 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 42 | — | H1 | Sisikveien 42 | 118 m²Matrikkel | 3 | 9. okt. 2014 | 2 750 000 kr |
| 43 | — | H1 | Sisikveien 43 | 118 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 44 | — | H1 | Sisikveien 44 | 132 m²Matrikkel | 4 | 8. okt. 2021 | 5 360 000 kr |
| 45 | — | H1 | Sisikveien 45 | 132 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 46 | — | H1 | Sisikveien 46 | 130 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 47 | — | H1 | Sisikveien 47 | 130 m²Matrikkel | 2 | 3. feb. 2021 | 4 450 000 kr |
Om data: Andelsnummer, eierhistorikk og salgspriser kommer fra Grunnboken (Kartverket). Adresse og leilighetsnummer (H-nr) kommer via grunnbokens adresseregister, mens etasje hentes fra matrikkelen. Bruksareal per leilighet hentes fra Enova energiattester der det finnes, ellers vises et estimat fra matrikkelens etasjedata (markert med ~), eller "—" hvis ingen kilde har det.