Borettslag · 914 873 452
Bugårdsparken Borettslag
2 adresser · 18 andeler · matrikler 3907-127-23, 3907-127-75
Andeler
18
Solgt siste år
0
Median pris
2 195 000 kr
Spenn
1 575 000 til 4 300 000 kr
| Andel ↑ | Leilighet | Etasje | Adresse | m² | Salg | Sist solgt | Siste pris |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | H0103 | H1 | Stafettveien 11 | 90 m²Matrikkel | 4 | 6. sep. 2017 | 1 900 000 kr |
| 2 | H0102 | H1 | Stafettveien 11 | 75 m²Matrikkel | 2 | 5. mars 2015 | 1 575 000 kr |
| 3 | H0101 | H1 | Stafettveien 11 | 87 m² CMatrikkel | 5 | 20. sep. 2023 | 2 200 000 kr |
| 4 | H0203 | H2 | Stafettveien 11 | 90 m²Matrikkel | 2 | 5. mars 2015 | 2 195 000 kr |
| 5 | H0202 | H2 | Stafettveien 11 | 75 m² CMatrikkel | 4 | 23. juli 2021 | 2 800 000 kr |
| 6 | H0201 | H2 | Stafettveien 11 | 87 m²Matrikkel | 3 | 11. sep. 2023 | 2 280 000 kr |
| 7 | H0303 | H3 | Stafettveien 11 | 90 m²Matrikkel | 2 | 5. mars 2015 | 2 195 000 kr |
| 8 | H0302 | H3 | Stafettveien 11 | 75 m² CMatrikkel | 6 | 29. apr. 2024 | 1 960 000 kr |
| 9 | H0301 | H3 | Stafettveien 11 | 87 m² EMatrikkel | 4 | 30. apr. 2024 | 2 900 000 kr |
| 10 | H0101 | H1 | Stafettveien 9 | 90 m²Matrikkel | 2 | 5. mars 2015 | 1 885 000 kr |
| 11 | H0102 | H1 | Stafettveien 9 | 75 m²Matrikkel | 3 | 5. mars 2015 | 1 575 000 kr |
| 12 | H0103 | H1 | Stafettveien 9 | 87 m²Matrikkel | 2 | 5. mars 2015 | 1 747 500 kr |
| 13 | H0201 | H2 | Stafettveien 9 | 90 m² BMatrikkel | 3 | 19. okt. 2020 | 2 750 000 kr |
| 14 | H0202 | H2 | Stafettveien 9 | 75 m²Matrikkel | 3 | 5. mars 2015 | 1 775 000 kr |
| 15 | H0203 | H2 | Stafettveien 9 | 87 m² CMatrikkel | 3 | 30. nov. 2023 | 4 300 000 kr |
| 16 | H0301 | H3 | Stafettveien 9 | 90 m²Matrikkel | 2 | 5. mars 2015 | 2 195 000 kr |
| 17 | H0302 | H3 | Stafettveien 9 | 75 m² CMatrikkel | 3 | 2. sep. 2020 | 2 600 000 kr |
| 18 | H0303 | H3 | Stafettveien 9 | 87 m²Matrikkel | 2 | 5. mars 2015 | 2 075 000 kr |
Om data: Andelsnummer, eierhistorikk og salgspriser kommer fra Grunnboken (Kartverket). Adresse og leilighetsnummer (H-nr) kommer via grunnbokens adresseregister, mens etasje hentes fra matrikkelen. Bruksareal per leilighet hentes fra Enova energiattester der det finnes, ellers vises et estimat fra matrikkelens etasjedata (markert med ~), eller "—" hvis ingen kilde har det.