Borettslag · 917 965 331
Grønlibakken 9-11 Borettslag
7 adresser · 19 andeler · matrikkel 0301-144-1051
Andeler
19
Solgt siste år
4
Median pris
4 150 000 kr
Spenn
2 945 000 til 8 650 000 kr
| Andel ↑ | Leilighet | Etasje | Adresse | m² | Salg | Sist solgt | Siste pris |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | U0101 | U1 | Grønlibakken 9 | 58 m²Matrikkel | 3 | 1. aug. 2022 | 3 410 000 kr |
| 2 | H0101 | H1 | Grønlibakken 9 | 65 m²Matrikkel | 3 | 5. aug. 2020 | 3 850 000 kr |
| 3 | H0102 | H1 | Grønlibakken 9 | 65 m² FMatrikkel | 3 | 22. juni 2021 | 4 450 000 kr |
| 4 | H0201 | H2 | Grønlibakken 9 | 65 m²Matrikkel | 3 | 25. mai 2022 | 4 650 000 kr |
| 5 | H0202 | H2 | Grønlibakken 9 | 65 m² FMatrikkel | 4 | 1. des. 2023 | 4 250 000 kr |
| 6 | H0301 | H3 | Grønlibakken 9 | 31 m²Matrikkel | 2 | 26. apr. 2018 | 2 945 000 kr |
| 7 | H0302 | H3 | Grønlibakken 9 | 31 m² GMatrikkel | 2 | 4. jan. 2018 | 3 100 000 kr |
| 8 | U0101 | U1 | Grønlibakken 11A | 67 m² GMatrikkel | 3 | 2. mars 2021 | 3 450 000 kr |
| 9 | H0101 | H1 | Grønlibakken 11A | 66 m² GMatrikkel | 4 | 1. juli 2021 | 4 150 000 kr |
| 10 | H0102 | H1 | Grønlibakken 11A | 66 m²Matrikkel | 2 | 3. nov. 2017 | 4 000 000 kr |
| 11 | H0201 | H2 | Grønlibakken 11A | 66 m² FMatrikkel | 3 | 3. apr. 2023 | 4 200 000 kr |
| 12 | H0202 | H2 | Grønlibakken 11A | 66 m²Matrikkel | 2 | 25. mai 2018 | 3 700 000 kr |
| 13 | H0301 | H3 | Grønlibakken 11A | 63 m² DMatrikkel | 3 | 2. juni 2025 | 3 720 000 kr |
| 14 | H0302 | H3 | Grønlibakken 11A | 63 m² GMatrikkel | 5 | 22. mai 2026 | 4 070 000 kr |
| 15 | — | H1 | Grønlibakken 11B | 71 m² CMatrikkel | 3 | 18. okt. 2024 | 5 500 000 kr |
| 16 | — | H1 | Grønlibakken 11C | 71 m² BMatrikkel | 5 | 8. sep. 2026 | 6 260 000 kr |
| 17 | — | H1 | Grønlibakken 11D | 84 m² CMatrikkel | 4 | 2. nov. 2026 | 8 650 000 kr |
| 18 | — | H1 | Grønlibakken 11E | 84 m² BMatrikkel | 3 | 17. feb. 2023 | 7 400 000 kr |
| 19 | — | H1 | Grønlibakken 11F | 84 m² BMatrikkel | 4 | 1. feb. 2026 | 8 500 000 kr |
Om data: Andelsnummer, eierhistorikk og salgspriser kommer fra Grunnboken (Kartverket). Adresse og leilighetsnummer (H-nr) kommer via grunnbokens adresseregister, mens etasje hentes fra matrikkelen. Bruksareal per leilighet hentes fra Enova energiattester der det finnes, ellers vises et estimat fra matrikkelens etasjedata (markert med ~), eller "—" hvis ingen kilde har det.