Borettslag · 950 789 476
Stabbursvegen Terrasse Borettslag
4 adresser · 32 andeler · matrikler 3405-53-225, 3405-53-404
Andeler
32
Solgt siste år
2
Median pris
2 925 000 kr
Spenn
1 450 000 til 4 390 000 kr
| Andel ↑ | Leilighet | Etasje | Adresse | m² | Salg | Sist solgt | Siste pris |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | U0102 | U1 | Stabbursvegen 4B | 126 m²Matrikkel | 3 | 14. apr. 2020 | 2 500 000 kr |
| 2 | U0101 | U1 | Stabbursvegen 4B | 190 m²Matrikkel | 5 | 22. jan. 2016 | 3 000 000 kr |
| 3 | H0104 | H1 | Stabbursvegen 4B | 39 m² FMatrikkel | 5 | 6. mai 2026 | 3 900 000 kr |
| 4 | H0103 | H1 | Stabbursvegen 4B | 39 m² GMatrikkel | 1 | — | — |
| 5 | H0101 | H1 | Stabbursvegen 4B | 110 m² EMatrikkel | 3 | 21. jan. 2025 | 2 900 000 kr |
| 6 | H0102 | H1 | Stabbursvegen 4B | 110 m²Matrikkel | 5 | 16. juni 2021 | 1 950 000 kr |
| 7 | H0202 | H2 | Stabbursvegen 4B | 123 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 8 | H0201 | H2 | Stabbursvegen 4B | 123 m²Matrikkel | 2 | — | — |
| 9 | U0102 | U1 | Stabbursvegen 4A | 190 m²Matrikkel | 2 | 8. des. 2020 | 2 500 000 kr |
| 10 | U0101 | U1 | Stabbursvegen 4A | 190 m²Matrikkel | 3 | 12. aug. 2010 | 1 775 000 kr |
| 11 | H0104 | H1 | Stabbursvegen 4A | 39 m²Matrikkel | 3 | 12. juli 2019 | 3 050 000 kr |
| 12 | H0103 | H1 | Stabbursvegen 4A | 39 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 13 | H0101 | H1 | Stabbursvegen 4A | 110 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 14 | H0102 | H1 | Stabbursvegen 4A | 110 m² FMatrikkel | 5 | 1. juli 2024 | 1 450 000 kr |
| 15 | H0202 | H2 | Stabbursvegen 4A | 123 m²Matrikkel | 4 | 11. aug. 2022 | 4 390 000 kr |
| 16 | H0201 | H2 | Stabbursvegen 4A | 123 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 17 | U0102 | U1 | Stabbursvegen 2B | 126 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 18 | U0101 | U1 | Stabbursvegen 2B | 190 m²Matrikkel | 6 | 11. mars 2021 | 3 800 000 kr |
| 19 | H0104 | H1 | Stabbursvegen 2B | 39 m² EMatrikkel | 4 | — | — |
| 20 | H0103 | H1 | Stabbursvegen 2B | 39 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 21 | H0101 | H1 | Stabbursvegen 2B | 110 m² EMatrikkel | 1 | — | — |
| 22 | H0102 | H1 | Stabbursvegen 2B | 53 m²Matrikkel | 2 | 2. juni 2022 | 2 000 000 kr |
| 23 | H0201 | H2 | Stabbursvegen 2B | 123 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 24 | H0202 | H2 | Stabbursvegen 2B | 124 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 25 | U0102 | U1 | Stabbursvegen 2A | 190 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 26 | U0101 | U1 | Stabbursvegen 2A | 190 m²Matrikkel | 4 | 28. mai 2015 | 3 200 000 kr |
| 27 | H0104 | H1 | Stabbursvegen 2A | 39 m² EMatrikkel | 4 | 23. des. 2025 | 3 750 000 kr |
| 28 | H0103 | H1 | Stabbursvegen 2A | 39 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 29 | H0101 | H1 | Stabbursvegen 2A | 110 m²Matrikkel | 2 | — | — |
| 30 | H0102 | H1 | Stabbursvegen 2A | 110 m²Matrikkel | 6 | 30. okt. 2022 | 1 950 000 kr |
| 31 | H0202 | H2 | Stabbursvegen 2A | 123 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 32 | H0201 | H2 | Stabbursvegen 2A | 123 m²Matrikkel | 3 | 3. nov. 2022 | 2 925 000 kr |
Om data: Andelsnummer, eierhistorikk og salgspriser kommer fra Grunnboken (Kartverket). Adresse og leilighetsnummer (H-nr) kommer via grunnbokens adresseregister, mens etasje hentes fra matrikkelen. Bruksareal per leilighet hentes fra Enova energiattester der det finnes, ellers vises et estimat fra matrikkelens etasjedata (markert med ~), eller "—" hvis ingen kilde har det.