Borettslag · 954 749 894
AL Innlegda Burettslag
48 adresser · 48 andeler · matrikler 4647-43-202, 4647-43-371
Andeler
48
Solgt siste år
3
Median pris
2 900 000 kr
Spenn
1 420 000 til 4 350 000 kr
| Andel ↑ | Leilighet | Etasje | Adresse | m² | Salg | Sist solgt | Siste pris |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | — | H1 | Innlegda 2A | 110 m²Matrikkel | 5 | 17. aug. 2015 | 2 100 000 kr |
| 2 | — | H1 | Innlegda 2B | 110 m²Matrikkel | 4 | 9. apr. 2013 | 1 940 000 kr |
| 3 | — | H1 | Innlegda 2C | 110 m²Matrikkel | 2 | 5. nov. 2014 | 2 100 000 kr |
| 4 | — | H1 | Innlegda 2D | 110 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 5 | — | H1 | Innlegda 1A | 95 m²Matrikkel | 2 | 4. nov. 2020 | 2 450 000 kr |
| 6 | — | H1 | Innlegda 1B | 95 m²Matrikkel | 5 | 19. juni 2025 | 3 500 000 kr |
| 7 | — | H1 | Innlegda 1C | 95 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 8 | — | H1 | Innlegda 1D | 95 m²Matrikkel | 7 | 3. feb. 2022 | 3 090 000 kr |
| 9 | — | H1 | Innlegda 1E | 95 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 10 | — | H1 | Innlegda 1F | 95 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 11 | — | H1 | Innlegda 3A | 115 m²Matrikkel | 5 | 5. aug. 2020 | 3 380 000 kr |
| 12 | — | H1 | Innlegda 3B | 115 m²Matrikkel | 4 | 2. nov. 2026 | 3 220 000 kr |
| 13 | — | H1 | Innlegda 3C | 115 m²Matrikkel | 2 | 20. apr. 2009 | 1 420 000 kr |
| 14 | — | H1 | Innlegda 3D | 115 m²Matrikkel | 3 | 5. juli 2016 | — |
| 15 | — | H1 | Innlegda 5A | 133 m²Matrikkel | 3 | 12. sep. 2016 | 3 250 000 kr |
| 16 | — | H1 | Innlegda 5B | 133 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 17 | — | H1 | Innlegda 5C | 133 m²Matrikkel | 3 | 21. juli 2016 | 2 900 000 kr |
| 18 | — | H1 | Innlegda 5D | 133 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 19 | — | H1 | Innlegda 4D | 114 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 20 | — | H1 | Innlegda 4C | 114 m²Matrikkel | 2 | 11. juli 2016 | 2 200 000 kr |
| 21 | — | H1 | Innlegda 4B | 114 m²Matrikkel | 4 | 5. des. 2018 | 2 900 000 kr |
| 22 | — | H1 | Innlegda 4A | 114 m²Matrikkel | 3 | 6. jan. 2020 | 2 450 000 kr |
| 23 | — | H1 | Innlegda 6A | 114 m²Matrikkel | 2 | 25. juli 2022 | 4 350 000 kr |
| 24 | — | H1 | Innlegda 6B | 114 m²Matrikkel | 2 | 7. juli 2023 | 3 200 000 kr |
| 25 | — | H1 | Innlegda 6C | 114 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 26 | — | H1 | Innlegda 6D | 114 m²Matrikkel | 3 | 2. feb. 2026 | 3 410 000 kr |
| 27 | — | H1 | Innlegda 8A | 115 m²Matrikkel | 2 | 27. feb. 2007 | 1 610 000 kr |
| 28 | — | H1 | Innlegda 8B | 117 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 29 | — | H1 | Innlegda 8C | 117 m²Matrikkel | 3 | 8. feb. 2012 | 1 700 000 kr |
| 30 | — | H1 | Innlegda 8D | 117 m²Matrikkel | 4 | 21. des. 2021 | 2 760 000 kr |
| 31 | — | H1 | Innlegda 8E | 117 m²Matrikkel | 4 | 25. jan. 2018 | 2 900 000 kr |
| 32 | — | H1 | Innlegda 8F | 115 m²Matrikkel | 2 | 25. juni 2014 | 1 800 000 kr |
| 33 | — | H1 | Innlegda 10A | 133 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 34 | — | H1 | Innlegda 10B | 133 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 35 | — | H1 | Innlegda 7A | 115 m²Matrikkel | 2 | 10. juni 2008 | — |
| 36 | — | H1 | Innlegda 7B | 115 m²Matrikkel | 6 | 17. aug. 2026 | 3 300 000 kr |
| 37 | — | H1 | Innlegda 7C | 95 m²Matrikkel | 4 | 9. juli 2024 | 3 120 000 kr |
| 38 | — | H1 | Innlegda 7D | 95 m²Matrikkel | 5 | 1. aug. 2024 | 3 600 000 kr |
| 39 | — | H1 | Innlegda 7E | 95 m²Matrikkel | 3 | 9. mai 2008 | 1 450 000 kr |
| 40 | — | H1 | Innlegda 7F | 95 m²Matrikkel | 3 | 25. juni 2013 | 1 740 000 kr |
| 41 | — | H1 | Innlegda 12A | 146 m²Matrikkel | 3 | 1. mars 2024 | 3 100 000 kr |
| 42 | — | H1 | Innlegda 12B | 133 m²Matrikkel | 2 | 3. sep. 2014 | 2 400 000 kr |
| 43 | — | H1 | Innlegda 12C | 133 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 44 | — | H1 | Innlegda 12D | 133 m²Matrikkel | 3 | 7. aug. 2025 | 1 950 000 kr |
| 45 | — | H1 | Innlegda 9A | 133 m²Matrikkel | 3 | 5. feb. 2010 | 1 900 000 kr |
| 46 | — | H1 | Innlegda 9B | 133 m²Matrikkel | 4 | 25. mai 2021 | 3 900 000 kr |
| 47 | — | H1 | Innlegda 9C | 133 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 48 | — | H1 | Innlegda 9D | 133 m²Matrikkel | 1 | — | — |
Om data: Andelsnummer, eierhistorikk og salgspriser kommer fra Grunnboken (Kartverket). Adresse og leilighetsnummer (H-nr) kommer via grunnbokens adresseregister, mens etasje hentes fra matrikkelen. Bruksareal per leilighet hentes fra Enova energiattester der det finnes, ellers vises et estimat fra matrikkelens etasjedata (markert med ~), eller "—" hvis ingen kilde har det.