Borettslag · 976 286 766
Baldervegen Borettslag
32 adresser · 32 andeler · matrikkel 3205-241-461
Andeler
32
Solgt siste år
3
Median pris
1 950 000 kr
Spenn
220 000 til 3 450 000 kr
| Andel ↑ | Leilighet | Etasje | Adresse | m² | Salg | Sist solgt | Siste pris |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | — | H1 | Balderveien 2A | 86 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 2 | — | H1 | Balderveien 2B | 86 m²Matrikkel | 4 | 20. feb. 2024 | 3 080 000 kr |
| 3 | — | H1 | Balderveien 2C | 86 m²Matrikkel | 3 | 7. juli 2017 | 2 420 000 kr |
| 4 | — | H1 | Balderveien 2D | 86 m²Matrikkel | 2 | 6. nov. 2019 | 2 450 000 kr |
| 5 | — | U1 | Balderveien 2E | 40 m²Matrikkel | 3 | 18. juni 2014 | 1 310 000 kr |
| 6 | — | U1 | Balderveien 2F | 40 m²Matrikkel | 5 | 6. sep. 2021 | 1 880 000 kr |
| 7 | — | U1 | Balderveien 2G | 40 m²Matrikkel | 4 | 4. des. 2015 | 1 600 000 kr |
| 8 | — | U1 | Balderveien 2H | 40 m²Matrikkel | 7 | 16. des. 2024 | 1 950 000 kr |
| 9 | — | H1 | Balderveien 4A | 86 m²Matrikkel | 5 | 1. sep. 2026 | 3 245 000 kr |
| 10 | — | H1 | Balderveien 4B | 86 m²Matrikkel | 2 | 13. nov. 2012 | 1 600 000 kr |
| 11 | — | H1 | Balderveien 4C | 86 m²Matrikkel | 3 | 10. juni 2022 | 2 800 000 kr |
| 12 | — | H1 | Balderveien 4D | 86 m²Matrikkel | 8 | 1. aug. 2024 | 3 090 000 kr |
| 13 | — | U1 | Balderveien 4E | 40 m²Matrikkel | 4 | 1. okt. 2024 | 2 190 000 kr |
| 14 | — | U1 | Balderveien 4F | 40 m²Matrikkel | 2 | 7. des. 2011 | 770 000 kr |
| 15 | — | U1 | Balderveien 4G | 40 m²Matrikkel | 3 | 24. sep. 2025 | 2 000 000 kr |
| 16 | — | U1 | Balderveien 4H | 40 m²Matrikkel | 4 | 2. nov. 2026 | 1 400 000 kr |
| 17 | — | H1 | Balderveien 6A | 86 m²Matrikkel | 4 | 3. des. 2021 | 2 880 000 kr |
| 18 | — | H1 | Balderveien 6B | 86 m²Matrikkel | 2 | 14. sep. 2009 | 1 250 000 kr |
| 19 | — | H1 | Balderveien 6C | 86 m²Matrikkel | 3 | 28. mars 2011 | 1 150 000 kr |
| 20 | — | H1 | Balderveien 6D | 86 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 21 | — | U1 | Balderveien 6E | 40 m²Matrikkel | 6 | 16. juni 2025 | 2 170 000 kr |
| 22 | — | U1 | Balderveien 6F | 40 m²Matrikkel | 4 | 14. mars 2019 | 1 030 000 kr |
| 23 | — | U1 | Balderveien 6G | 40 m²Matrikkel | 4 | 8. aug. 2025 | 2 225 000 kr |
| 24 | — | U1 | Balderveien 6H | 40 m²Matrikkel | 4 | 25. sep. 2026 | 1 800 000 kr |
| 25 | — | H1 | Balderveien 8A | 129 m²Matrikkel | 8 | 5. mars 2025 | 3 300 000 kr |
| 26 | — | H1 | Balderveien 8B | 129 m²Matrikkel | 2 | 29. juli 2009 | 1 350 000 kr |
| 27 | — | H1 | Balderveien 8C | 129 m²Matrikkel | 2 | 11. mai 2010 | 220 000 kr |
| 28 | — | H1 | Balderveien 8D | 129 m²Matrikkel | 6 | 19. juli 2021 | 3 350 000 kr |
| 29 | — | H1 | Balderveien 10A | 129 m²Matrikkel | 3 | 23. okt. 2014 | 1 920 000 kr |
| 30 | — | H1 | Balderveien 10B | 129 m²Matrikkel | 3 | 25. okt. 2010 | 1 310 393 kr |
| 31 | — | H1 | Balderveien 10C | 129 m²Matrikkel | 6 | 5. mai 2025 | 3 450 000 kr |
| 32 | — | H1 | Balderveien 10D | 129 m²Matrikkel | 1 | — | — |
Om data: Andelsnummer, eierhistorikk og salgspriser kommer fra Grunnboken (Kartverket). Adresse og leilighetsnummer (H-nr) kommer via grunnbokens adresseregister, mens etasje hentes fra matrikkelen. Bruksareal per leilighet hentes fra Enova energiattester der det finnes, ellers vises et estimat fra matrikkelens etasjedata (markert med ~), eller "—" hvis ingen kilde har det.