Borettslag · 984 015 984
Blåklokka Borettslag
2 adresser · 30 andeler · matrikkel 1804-38-678
Andeler
30
Solgt siste år
3
Median pris
909 456 kr
Spenn
333 369 til 1 628 659 kr
| Andel ↑ | Leilighet | Etasje | Adresse | m² | Salg | Sist solgt | Siste pris |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 101 | H0102 | H1 | Thalleveien 5 | 53 m²Matrikkel | 5 | 1. okt. 2021 | 905 096 kr |
| 102 | H0101 | H1 | Thalleveien 5 | 62 m²Matrikkel | 3 | 21. okt. 2010 | 541 369 kr |
| 103 | H0101 | H1 | Thalleveien 7 | 62 m²Matrikkel | 5 | 2. sep. 2025 | 1 473 736 kr |
| 104 | H0102 | H1 | Thalleveien 7 | 53 m² EMatrikkel | 4 | 16. juli 2020 | 835 280 kr |
| 201 | H0204 | H2 | Thalleveien 5 | 40 m²Matrikkel | 2 | 28. jan. 2021 | 700 000 kr |
| 202 | H0203 | H2 | Thalleveien 5 | 40 m²Matrikkel | 3 | 12. juli 2010 | 342 829 kr |
| 203 | H0202 | H2 | Thalleveien 5 | 40 m²Matrikkel | 4 | 17. jan. 2024 | 1 010 738 kr |
| 204 | H0201 | H2 | Thalleveien 5 | 62 m²Matrikkel | 4 | 27. okt. 2026 | 1 628 659 kr |
| 205 | H0205 | H2 | Thalleveien 5 | 62 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 206 | H0205 | H2 | Thalleveien 7 | 62 m²Matrikkel | 4 | 30. sep. 2020 | 1 036 581 kr |
| 207 | H0201 | H2 | Thalleveien 7 | 62 m² DMatrikkel | 4 | 7. nov. 2024 | 1 387 649 kr |
| 208 | H0202 | H2 | Thalleveien 7 | 40 m²Matrikkel | 3 | 31. aug. 2015 | 481 166 kr |
| 209 | H0203 | H2 | Thalleveien 7 | 40 m²Matrikkel | 5 | 2. nov. 2023 | 968 980 kr |
| 210 | H0204 | H2 | Thalleveien 7 | 40 m²Matrikkel | 5 | 2. mai 2024 | 1 062 733 kr |
| 301 | H0304 | H3 | Thalleveien 5 | 40 m²Matrikkel | 2 | 24. sep. 2008 | 333 369 kr |
| 302 | H0303 | H3 | Thalleveien 5 | 40 m²Matrikkel | 6 | 2. okt. 2023 | 1 002 638 kr |
| 303 | H0302 | H3 | Thalleveien 5 | 40 m²Matrikkel | 2 | 18. aug. 2010 | 408 899 kr |
| 304 | H0301 | H3 | Thalleveien 5 | 62 m²Matrikkel | 3 | 11. okt. 2017 | 865 623 kr |
| 305 | H0305 | H3 | Thalleveien 5 | 62 m²Matrikkel | 7 | 16. okt. 2023 | 1 414 623 kr |
| 306 | H0305 | H3 | Thalleveien 7 | 62 m²Matrikkel | 4 | 5. okt. 2020 | 1 060 000 kr |
| 307 | H0301 | H3 | Thalleveien 7 | 62 m²Matrikkel | 3 | 2. jan. 2020 | 975 832 kr |
| 308 | H0302 | H3 | Thalleveien 7 | 40 m²Matrikkel | 5 | 15. okt. 2025 | 1 160 935 kr |
| 309 | H0303 | H3 | Thalleveien 7 | 40 m²Matrikkel | 2 | 21. okt. 2009 | 363 000 kr |
| 310 | H0304 | H3 | Thalleveien 7 | 40 m²Matrikkel | 2 | 19. sep. 2022 | 909 456 kr |
| 401 | H0403 | H4 | Thalleveien 5 | 40 m²Matrikkel | 2 | 9. juni 2016 | 564 074 kr |
| 402 | H0402 | H4 | Thalleveien 5 | 40 m² EMatrikkel | 4 | 11. des. 2018 | 691 409 kr |
| 403 | H0401 | H4 | Thalleveien 5 | 40 m²Matrikkel | 5 | 10. sep. 2026 | 1 255 164 kr |
| 404 | H0403 | H4 | Thalleveien 7 | 40 m²Matrikkel | 6 | 2. mai 2022 | 857 484 kr |
| 405 | H0402 | H4 | Thalleveien 7 | 40 m²Matrikkel | 7 | 2. nov. 2026 | 1 259 582 kr |
| 406 | H0401 | H4 | Thalleveien 7 | 40 m²Matrikkel | 3 | 17. sep. 2015 | 518 839 kr |
Om data: Andelsnummer, eierhistorikk og salgspriser kommer fra Grunnboken (Kartverket). Adresse og leilighetsnummer (H-nr) kommer via grunnbokens adresseregister, mens etasje hentes fra matrikkelen. Bruksareal per leilighet hentes fra Enova energiattester der det finnes, ellers vises et estimat fra matrikkelens etasjedata (markert med ~), eller "—" hvis ingen kilde har det.