Borettslag · 984 331 061
Hjartdal Burettslag
41 adresser · 36 andeler · matrikler 4024-44-1, 4024-44-1-6, 4024-67-1-8, 4024-69-31, 4024-69-34, 4024-71-10 og 3 til
Andeler
36
Solgt siste år
4
Median pris
141 822 kr
Spenn
110 825 til 1 500 000 kr
| Andel ↑ | Leilighet | Etasje | Adresse | m² | Salg | Sist solgt | Siste pris |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 101 | — | H1 | Åsenvegen 2 | 80 m²Matrikkel | 2 | 19. sep. 2019 | 140 930 kr |
| 102 | — | H1 | Åsenvegen 4 | 80 m²Matrikkel | 4 | 28. okt. 2021 | 148 193 kr |
| 201 | — | H1 | Revshaug 3 | 112 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 202 | — | H1 | Revshaug 5 | 112 m²Matrikkel | 2 | 30. jan. 2008 | 110 825 kr |
| 312 | — | H1 | Hågånvegen 46 | 119 m²Matrikkel | 2 | 9. des. 2013 | 123 030 kr |
| 313 | — | H1 | Hågånvegen 48 | 119 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 401 | — | H1 | Hågånvegen 42 | 63 m²Matrikkel | 3 | 23. apr. 2020 | 141 695 kr |
| 402 | — | H1 | Hågånvegen 40 | 63 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 403 | — | H1 | Hågånvegen 38 | 63 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 404 | — | H1 | Hågånvegen 36 | 64 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 405 | — | H1 | Hågånvegen 34 | 64 m²Matrikkel | 2 | 8. mai 2020 | 141 695 kr |
| 406 | — | H1 | Hågånvegen 32 | 64 m²Matrikkel | 2 | 7. mai 2020 | 141 695 kr |
| 407 | — | H1 | Hågånvegen 28 | 75 m²Matrikkel | 7 | 9. okt. 2025 | 160 043 kr |
| 408 | — | H1 | Hågånvegen 30 | 75 m²Matrikkel | 8 | 29. aug. 2022 | 158 260 kr |
| 501 | — | H1 | Hågånvegen 12 | 54 m²Matrikkel | 3 | 9. mai 2022 | 151 761 kr |
| 502 | — | H1 | Hågånvegen 14 | 54 m²Matrikkel | 6 | 10. feb. 2025 | 218 609 kr |
| 503 | — | H1 | Hågånvegen 16 | 54 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 504 | — | H1 | Hågånvegen 18 | 54 m²Matrikkel | 2 | 11. mars 2021 | 143 861 kr |
| 601 | — | H1 | Hågånvegen 20 | 69 m²Matrikkel | 3 | 23. des. 2013 | 123 030 kr |
| 602 | — | H1 | Hågånvegen 22 | 69 m²Matrikkel | 9 | 16. des. 2025 | 175 845 kr |
| 603 | — | H1 | Hågånvegen 24 | 62 m²Matrikkel | 2 | 5. aug. 2016 | — |
| 604 | — | H1 | Hågånvegen 26 | 62 m²Matrikkel | 2 | 3. aug. 2016 | 130 589 kr |
| 701 | — | H1 | Øvstebøfeltet 8 | 71 m²Matrikkel | 3 | 26. feb. 2020 | 141 822 kr |
| 702 | — | H1 | Øvstebøfeltet 6 | 71 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 801 | — | H1 | Øvstebøfeltet 10 | 108 m²Matrikkel | 2 | 29. jan. 2020 | 141 822 kr |
| 802 | — | H1 | Øvstebøfeltet 12 | 107 m²Matrikkel | 3 | 24. nov. 2010 | 117 980 kr |
| 803 | — | H1 | Øvstebøfeltet 17 | 132 m²Matrikkel | 2 | 24. mai 2013 | 990 000 kr |
| 804 | — | H1 | Øvstebøfeltet 19 | 132 m²Matrikkel | 3 | 7. juli 2020 | — |
| 805 | — | H1 | Øvstebøfeltet 21 | 132 m²Matrikkel | 3 | 26. aug. 2025 | 1 350 000 kr |
| 806 | — | H1 | Øvstebøfeltet 23 | 132 m²Matrikkel | 4 | 30. juli 2026 | 1 500 000 kr |
| 807 | — | H1 | Hågånvegen 2 | 55 m²Matrikkel | 3 | 8. jan. 2024 | 920 000 kr |
| 808 | — | H1 | Hågånvegen 4 | 55 m²Matrikkel | 2 | 5. des. 2019 | 840 000 kr |
| 809 | — | H1 | Hågånvegen 6 | 55 m²Matrikkel | 3 | 2. feb. 2026 | 850 000 kr |
| 810 | — | H1 | Hågånvegen 8 | 55 m²Matrikkel | 4 | 11. des. 2025 | 850 000 kr |
| 901 | — | H1 | Gvålshagen 2 | 60 m²Matrikkel | 3 | 22. des. 2008 | 115 045 kr |
| 902 | — | H1 | Gvålshagen 4 | 66 m²Matrikkel | 3 | 27. juli 2016 | 131 409 kr |
| 203 Utgått | — | H1 | Gamle Tuddalsveg 6 | 112 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 301 Utgått | — | H1 | Hågånvegen 21A | 58 m²Matrikkel | 2 | 17. des. 2010 | 118 622 kr |
| 302 Utgått | — | H1 | Hågånvegen 21B | 58 m²Matrikkel | 2 | 20. jan. 2010 | 114 127 kr |
| 303 Utgått | — | H1 | Hågånvegen 21C | 58 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 304 Utgått | — | H1 | Hågånvegen 21D | 58 m²Matrikkel | 1 | — | — |
Om data: Andelsnummer, eierhistorikk og salgspriser kommer fra Grunnboken (Kartverket). Adresse og leilighetsnummer (H-nr) kommer via grunnbokens adresseregister, mens etasje hentes fra matrikkelen. Bruksareal per leilighet hentes fra Enova energiattester der det finnes, ellers vises et estimat fra matrikkelens etasjedata (markert med ~), eller "—" hvis ingen kilde har det.