Borettslag · 998 418 828
Tastagården 1 Borettslag
36 adresser · 36 andeler · matrikkel 1103-28-3630
Andeler
36
Solgt siste år
2
Median pris
1 400 000 kr
Spenn
650 000 til 4 940 000 kr
| Andel ↑ | Leilighet | Etasje | Adresse | m² | Salg | Sist solgt | Siste pris |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | — | H1 | Rustabakken 150 | 224 m²Matrikkel | 2 | 1. feb. 2022 | 2 275 000 kr |
| 2 | — | H1 | Rustabakken 152 | 224 m²Matrikkel | 2 | 2. jan. 2017 | 1 150 000 kr |
| 3 | — | H1 | Rustabakken 154 | 224 m²Matrikkel | 2 | — | — |
| 4 | — | H1 | Rustabakken 156 | 150 m²Matrikkel | 5 | 31. mai 2024 | 1 400 000 kr |
| 5 | — | H1 | Rustabakken 158 | 224 m²Matrikkel | 3 | 11. aug. 2025 | 2 225 000 kr |
| 6 | — | H1 | Rustabakken 160 | 224 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 7 | — | H1 | Rustabakken 162 | 224 m²Matrikkel | 3 | 5. nov. 2025 | 660 000 kr |
| 8 | — | H1 | Rustabakken 126 | 224 m²Matrikkel | 2 | 19. juni 2018 | — |
| 9 | — | H1 | Rustabakken 128 | 224 m²Matrikkel | 6 | 6. nov. 2026 | 2 520 000 kr |
| 10 | — | H1 | Rustabakken 130 | 224 m²Matrikkel | 2 | 29. nov. 2024 | 4 940 000 kr |
| 11 | — | H1 | Rustabakken 132 | 224 m²Matrikkel | 3 | 16. des. 2021 | 940 000 kr |
| 12 | — | H1 | Rustabakken 134 | 224 m²Matrikkel | 2 | — | — |
| 13 | — | H1 | Rustabakken 136 | 150 m²Matrikkel | 3 | 17. okt. 2022 | 970 000 kr |
| 14 | — | H1 | Rustabakken 138 | 224 m²Matrikkel | 2 | 21. juni 2017 | 1 200 000 kr |
| 15 | — | H1 | Rustabakken 140 | 224 m²Matrikkel | 2 | 30. juni 2021 | 950 000 kr |
| 16 | — | H1 | Rustabakken 142 | 224 m²Matrikkel | 3 | 26. juni 2019 | 850 000 kr |
| 17 | — | H1 | Rustabakken 144 | 224 m²Matrikkel | 3 | 5. apr. 2024 | 1 600 000 kr |
| 18 | — | H1 | Rustabakken 146 | 224 m²Matrikkel | 4 | 27. sep. 2024 | 3 350 000 kr |
| 19 | — | H1 | Rustabakken 148 | 150 m²Matrikkel | 2 | 25. mars 2014 | 1 225 000 kr |
| 20 | — | H1 | Rustabakken 110 | 225 m²Matrikkel | 2 | 19. mars 2019 | 1 000 000 kr |
| 21 | — | H1 | Rustabakken 112 | 225 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 22 | — | H1 | Rustabakken 114 | 225 m²Matrikkel | 5 | 4. des. 2023 | 1 820 000 kr |
| 23 | — | H1 | Rustabakken 116 | 225 m²Matrikkel | 3 | 16. apr. 2024 | 2 050 000 kr |
| 24 | — | H1 | Rustabakken 118 | 225 m²Matrikkel | 3 | 13. feb. 2023 | 2 375 000 kr |
| 25 | — | H1 | Rustabakken 120 | 150 m²Matrikkel | 2 | 25. juli 2017 | 925 000 kr |
| 26 | — | H1 | Rustabakken 122 | 225 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 27 | — | H1 | Rustabakken 124 | 225 m²Matrikkel | 3 | 14. mars 2025 | 1 600 000 kr |
| 28 | — | H1 | Rustabakken 92 | 225 m²Matrikkel | 6 | 17. juni 2025 | 3 821 922 kr |
| 29 | — | H1 | Rustabakken 94 | 225 m²Matrikkel | 2 | 26. feb. 2014 | 2 000 000 kr |
| 30 | — | H1 | Rustabakken 96 | 225 m²Matrikkel | 3 | 28. aug. 2023 | 2 050 000 kr |
| 31 | — | H1 | Rustabakken 98 | 150 m²Matrikkel | 1 | — | — |
| 32 | — | H1 | Rustabakken 100 | 225 m²Matrikkel | 3 | 31. mai 2019 | 1 100 000 kr |
| 33 | — | H1 | Rustabakken 102 | 225 m²Matrikkel | 2 | 4. juli 2019 | 1 225 000 kr |
| 34 | — | H1 | Rustabakken 104 | 225 m²Matrikkel | 2 | 7. juli 2026 | 2 800 000 kr |
| 35 | — | H1 | Rustabakken 106 | 225 m²Matrikkel | 3 | 8. nov. 2018 | 925 000 kr |
| 36 | — | H1 | Rustabakken 108 | 150 m²Matrikkel | 2 | 21. juni 2018 | 650 000 kr |
Om data: Andelsnummer, eierhistorikk og salgspriser kommer fra Grunnboken (Kartverket). Adresse og leilighetsnummer (H-nr) kommer via grunnbokens adresseregister, mens etasje hentes fra matrikkelen. Bruksareal per leilighet hentes fra Enova energiattester der det finnes, ellers vises et estimat fra matrikkelens etasjedata (markert med ~), eller "—" hvis ingen kilde har det.